LIGA - Sezon zima 2022

DATAGODZINADRUŻYNA ADRUŻYNA BLOKALIZACJA
14
września
18:30
Boisko A
ORSTEDBNP PARIBASFelińskiego 15
14
września
19:50
Boisko A
MSD POLSKAPROJEKT TEAMFelińskiego 15
14
września
21:10
Boisko A
PWCEXATELFelińskiego 15
15
września
18:30
Boisko A
PKO BP IPKO BP IIFelińskiego 15
15
września
19:50
Boisko A
SAVILLSPGEFelińskiego 15
15
września
21:10
Boisko A
ASB POLANDSTEPSTONEFelińskiego 15
19
września
20:00
Boisko C
PKO BP IIASB POLANDWawelska 46
19
września
21:10
Boisko C
Wawelska 46
21
września
19:50
Boisko A
MPWiKMSD POLSKAFelińskiego 15
21
września
19:50
Boisko B
ORSTEDSAVILLSFelińskiego 15
21
września
21:10
Boisko A
JONES LANG LASALLEBNP PARIBASFelińskiego 15
21
września
21:10
Boisko B
PANATTONIPKP INTERCITYFelińskiego 15
22
września
18:30
Boisko A
CBRESTEPSTONEFelińskiego 15
22
września
18:30
Boisko B
PWCEXATELFelińskiego 15
22
września
19:50
Boisko A
BOŚ BANKPKO BP IFelińskiego 15
22
września
19:50
Boisko B
PGENBPFelińskiego 15
22
września
21:10
Boisko A
WARSFOLLDEVSTOCKFelińskiego 15
22
września
21:10
Boisko B
PROJEKT TEAMBESTCANFelińskiego 15
26
września
20:00
Boisko C
ASB POLANDORSTEDWawelska 46
26
września
21:10
Boisko C
CBREPKO BP IIWawelska 46
28
września
19:50
Boisko A
SAVILLSJONES LANG LASALLEFelińskiego 15
28
września
19:50
Boisko B
MPWiKEXATELFelińskiego 15
28
września
21:10
Boisko A
BESTCANDEVSTOCKFelińskiego 15
28
września
21:10
Boisko B
PANATTONIMSD POLSKAFelińskiego 15
29
września
18:30
Boisko A
BNP PARIBASSTEPSTONEFelińskiego 15
29
września
18:30
Boisko B
PKO BP IPWCFelińskiego 15
29
września
19:50
Boisko A
PKP INTERCITYPGEFelińskiego 15
29
września
19:50
Boisko B
NBPBOŚ BANKFelińskiego 15
29
września
21:10
Boisko A
WARSFOLLAICON X-RAYFelińskiego 15
29
września
21:10
Boisko B
PROJEKT TEAMPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
3
października
20:00
Boisko C
ASB POLANDCBREWawelska 46
3
października
21:10
Boisko C
BNP PARIBASPKO BP IIWawelska 46
5
października
19:50
Boisko A
PKO BP IEXATELFelińskiego 15
5
października
19:50
Boisko B
MPWiKNBPFelińskiego 15
5
października
21:10
Boisko A
DEVSTOCKAICON X-RAYFelińskiego 15
5
października
21:10
Boisko B
PROJEKT TEAMWARSFOLLFelińskiego 15
6
października
18:30
Boisko A
JONES LANG LASALLEORSTEDFelińskiego 15
6
października
18:30
Boisko B
STEPSTONESAVILLSFelińskiego 15
6
października
19:50
Boisko A
PGEMSD POLSKAFelińskiego 15
6
października
19:50
Boisko B
PKP INTERCITYPWCFelińskiego 15
6
października
21:10
Boisko A
BESTCANPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
6
października
21:10
Boisko B
PANATTONIBOŚ BANKFelińskiego 15
10
października
20:00
Boisko C
PKO BP IIORSTEDWawelska 46
10
października
21:10
Boisko C
PGEPWCWawelska 46
12
października
19:50
Boisko A
BOŚ BANKMSD POLSKAFelińskiego 15
12
października
19:50
Boisko B
SAVILLSBNP PARIBASFelińskiego 15
12
października
21:10
Boisko A
DEVSTOCKPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
12
października
21:10
Boisko B
PANATTONIMPWiKFelińskiego 15
13
października
18:30
Boisko A
JONES LANG LASALLECBREFelińskiego 15
13
października
18:30
Boisko B
PKP INTERCITYEXATELFelińskiego 15
13
października
19:50
Boisko A
ASB POLANDSTEPSTONEFelińskiego 15
13
października
19:50
Boisko B
PKO BP INBPFelińskiego 15
13
października
21:10
Boisko A
PROJEKT TEAMAICON X-RAYFelińskiego 15
13
października
21:10
Boisko B
WARSFOLLBESTCANFelińskiego 15
17
października
20:00
Boisko C
ASB POLANDBNP PARIBASWawelska 46
17
października
21:10
Boisko C
ORSTEDCBREWawelska 46
19
października
19:50
Boisko A
PWCMSD POLSKAFelińskiego 15
19
października
19:50
Boisko B
SAVILLSPKO BP IIFelińskiego 15
19
października
21:10
Boisko A
BESTCANAICON X-RAYFelińskiego 15
19
października
21:10
Boisko B
PANATTONIPKO BP IFelińskiego 15
20
października
18:30
Boisko A
PKP INTERCITYNBPFelińskiego 15
20
października
18:30
Boisko B
PGEEXATELFelińskiego 15
20
października
19:50
Boisko A
JONES LANG LASALLESTEPSTONEFelińskiego 15
20
października
19:50
Boisko B
BOŚ BANKMPWiKFelińskiego 15
20
października
21:10
Boisko A
PROJEKT TEAMDEVSTOCKFelińskiego 15
20
października
przełożony
21:10
Boisko B
WARSFOLLPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
przełożony
24
października
20:00
Boisko C
SAVILLSASB POLANDWawelska 46
24
października
21:10
Boisko C
CBREBNP PARIBASWawelska 46
26
października
19:50
Boisko A
JONES LANG LASALLEPKO BP IIFelińskiego 15
26
października
19:50
Boisko B
EXATELMSD POLSKAFelińskiego 15
26
października
21:10
Boisko A
PROCTER & GAMBLEAICON X-RAYFelińskiego 15
26
października
21:10
Boisko B
MPWiKPKO BP IFelińskiego 15
27
października
18:30
Boisko A
STEPSTONEORSTEDFelińskiego 15
27
października
18:30
Boisko B
BOŚ BANKPKP INTERCITYFelińskiego 15
27
października
19:50
Boisko A
PWCNBPFelińskiego 15
27
października
19:50
Boisko B
PANATTONIPGEFelińskiego 15
27
października
21:10
Boisko A
PROJEKT TEAMBESTCANFelińskiego 15
27
października
21:10
Boisko B
DEVSTOCKWARSFOLLFelińskiego 15
3
listopada
18:30
Boisko A
PKO BP IISTEPSTONEFelińskiego 15
3
listopada
19:50
Boisko A
PGEBOŚ BANKFelińskiego 15
3
listopada
21:10
Boisko A
AICON X-RAYPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
7
listopada
20:00
Boisko C
BNP PARIBASORSTEDWawelska 46
7
listopada
21:10
Boisko C
SAVILLSCBREWawelska 46
9
listopada
19:50
Boisko A
MPWiKPKP INTERCITYFelińskiego 15
9
listopada
19:50
Boisko B
PKO BP IMSD POLSKAFelińskiego 15
9
listopada
21:10
Boisko A
AICON X-RAYWARSFOLLFelińskiego 15
9
listopada
21:10
Boisko B
PROJEKT TEAMPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
10
listopada
18:30
Boisko B
ASB POLANDJONES LANG LASALLEFelińskiego 15
10
listopada
19:50
Boisko B
EXATELNBPFelińskiego 15
10
listopada
21:10
Boisko A
PANATTONIPWCFelińskiego 15
10
listopada
21:10
Boisko B
BESTCANDEVSTOCKFelińskiego 15
14
listopada
20:00
Boisko C
SAVILLS - 3PKO BP - 6Wawelska 46
14
listopada
21:10
Boisko C
BNP PARIBAS -1ASB POLAND - 8Wawelska 46
16
listopada
19:50
Boisko A
PKO BP IPKP INTERCITYFelińskiego 15
16
listopada
19:50
Boisko B
NBPMSD POLSKAFelińskiego 15
16
listopada
21:10
Boisko A
DEVSTOCKAICON X-RAYFelińskiego 15
16
listopada
21:10
Boisko B
PANATTONIEXATELFelińskiego 15
17
listopada
18:30
Boisko A
JONES LANG LASALLE - 2ORSTED - 7Felińskiego 15
17
listopada
18:30
Boisko B
CBRE - 4STEPSTONE - 5Felińskiego 15
17
listopada
19:50
Boisko A
BOŚ BANKPWCFelińskiego 15
17
listopada
19:50
Boisko B
MPWiKPGEFelińskiego 15
17
listopada
21:10
Boisko A
WARSFOLLPROJEKT TEAMFelińskiego 15
17
listopada
21:10
Boisko B
BESTCANPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
21
listopada
20:00
Boisko C
PÓŁFINAŁ B NR 1
PKO BP IIORSTEDWawelska 46
21
listopada
21:10
Boisko C
PÓŁFINAŁ A NR 1
BNP PARIBASCBREWawelska 46
23
listopada
19:50
Boisko A
PKP INTERCITYMSD POLSKAFelińskiego 15
23
listopada
19:50
Boisko B
BOŚ BANKEXATELFelińskiego 15
23
listopada
21:10
Boisko A
DEVSTOCKPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
23
listopada
21:10
Boisko B
PANATTONINBPFelińskiego 15
24
listopada
18:30
Boisko A
PÓŁFINAŁ A NR 1
JONES LANG LASALLE
SAVILLSFelińskiego 15
24
listopada
18:30
Boisko B
PÓŁFINAŁ B NR 1
STEPSTONE
ASB POLANDFelińskiego 15
24
listopada
19:50
Boisko A
MPWiKPWCFelińskiego 15
24
listopada
19:50
Boisko B
PKO BP IPGEFelińskiego 15
24
listopada
21:10
Boisko A
BESTCANWARSFOLLFelińskiego 15
24
listopada
21:10
Boisko B
AICON X-RAYPROJEKT TEAMFelińskiego 15
28
listopada
20:00
Boisko C
PÓŁFINAŁ B NR 2
PKO BP IIORSTEDWawelska 46
28
listopada
21:10
Boisko C
PÓŁFINAŁ A NR 2
BNP PARIBASCBREWawelska 46
30
listopada
19:50
Boisko A
PÓŁFINAŁ B I LIGA
EXATEL - 6MPWIK - 7Felińskiego 15
ODWOŁANY
30
listopada
19:50
Boisko B
MECZ nr 1 o IX m.
PWCPGEFelińskiego 15
ODWOŁANY
30
listopada
20:20
Boisko A
WARSFOLLPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
30
listopada
21:30
Boisko A
PROCTER & GAMBLEWARSFOLLFelińskiego 15
30
listopada
21:10
Boisko B
PÓŁFINAŁ A I LIGA
PKO BP - 2PANATTONI - 3Felińskiego 15
ODWOŁANY
1
grudnia
18:30
Boisko A
PÓŁFINAŁ A NR 2
JONES LANG LASALLESAVILLSFelińskiego 15
1
grudnia
18:30
Boisko B
PÓŁFINAŁ B NR 2
STEPSTONEASB POLANDFelińskiego 15
1
grudnia
19:50
Boisko A
PÓŁFINAŁ A I LIGA
BOŚ BANK - 1MSD POLSKA - 4Felińskiego 15
1
grudnia
19:50
Boisko B
PÓŁFINAŁ B I LIGA
NBP - 5PKP INTERCITY - 8Felińskiego 15
1
grudnia
21:10
Boisko A
DEVSTOCKPROJEKT TEAMFelińskiego 15
1
grudnia
21:10
Boisko B
BESTCANAICON X-RAYFelińskiego 15
5
grudnia
20:00
Boisko C
mecz o VII miejsce
ORSTEDASB POLANDWawelska 46
5
grudnia
21:10
Boisko C
ASTRA ZENECATRENINGWawelska 46
7
grudnia
19:50
Boisko A
mecz o V miejsce
AICON X-RAYPROCTER & GAMBLEFelińskiego 15
7
grudnia
19:50
Boisko B
EXATEL - 6MPWIK - 7Felińskiego 15
7
grudnia
21:10
Boisko A
MECZ o III m.
BESTCANDEVSTOCKFelińskiego 15
7
grudnia
21:10
Boisko B
PKO BP - 2PANATTONI - 3Felińskiego 15
8
grudnia
18:30
Boisko A
MECZ o III miejsce
CBRESAVILLSFelińskiego 15
8
grudnia
18:30
Boisko B
MECZ nr 1 o IX m.
PGEPWCFelińskiego 15
8
grudnia
19:50
Boisko A
mecz o I miejsce
BNP PARIBASJONES LANG LASALLEFelińskiego 15
8
grudnia
19:50
Boisko B
mecz o V miejsce
PKO BP IISTEPSTONEFelińskiego 15
8
grudnia
21:10
Boisko A
mecz o I miejsce
WARSFOLLPROJEKT TEAMFelińskiego 15
8
grudnia
21:10
Boisko B
Felińskiego 15
14
grudnia
18:30
Boisko A
mecz o VII miejsce
PKP INTERCITY...............Felińskiego 15
14
grudnia
18:30
Boisko B
mecz nr 2 o IX m.
PWCPGEFelińskiego 15
14
grudnia
19:50
Boisko A
mecz o I miejsce
JONES LANG LASALLEBNP PARIBASFelińskiego 15
14
grudnia
19:50
Boisko B
mecz o V miejsce
NBP...............Felińskiego 15
14
grudnia
21:10
Boisko A
mecz o I miejsce
MSD POLSKA...............Felińskiego 15
14
grudnia
21:10
Boisko B
mecz o III miejsce
BOŚ BANK...............Felińskiego 15

TRENINGI - Sezon zima 2022

DATAGODZINADRUŻYNA ADRUŻYNA BLOKALIZACJA
poniedziałki
3.10-19.12.2022
(31.10.22 - pauza)
17.00-18:30
Boisko B
COLLEGIUM CIVITASCOLLEGIUM CIVITASWawelska 46
poniedziałki
12.09-5.12.2022
(31.10.22 - pauza)
18.30-20:00
Boisko B
ASB POLANDFRISTAWawelska 46
poniedziałki
19.09-5.12.2022
(31.10.22 - pauza)
20.00-21:30
Boisko B
JONES LANG LASALLEPKP INTERCITYWawelska 46
poniedziałki
26.09-5.12.2022
(31.10.22 - pauza)
20.30-22:00
Boisko A
STEPSTONESTEPSTONEWawelska 46
wtorki
20.09-20.12.2022
(1.11.22 - pauza)
20.00-21:15
Boisko C
NETCOMPANYGE EDCWawelska 46
wtorki
20.09-20.12.2022
(1.11.22 - pauza)
21.15-22:30
Boisko C
BNP PARIBASVOLKSWAGEN FINANCIALWawelska 46
środy
5.10-21.12.2022
(2.11.22 - pauza)
17.00-18:20
Boisko A
COLLEGIUM CIVITASCOLLEGIUM CIVITASFelińskiego 15
środy
21.09-7.12.2022
(2.11.22 - pauza)
18.20-19:50
Boisko A
RAIFFEISEN BANKCBREFelińskiego 15
środy
21.09-7.12.2022
(2.11.22 - pauza)
18.20-19:50
Boisko B
ASTRAZENECAPGEFelińskiego 15