LIGA - Sezon wiosna 2024

DATAGODZINADRUŻYNA ADRUŻYNA BLIGALOKALIZACJA
17.06
poniedziałek
19:00
Boisko B
PGENETCOMPANY3 Liga - półfinał A2Wawelska 46
17.06
poniedziałek
18:30
Boisko B
PHILIPS IITEAM FRIENDS3 Liga - półfinał B2Felińskiego 15
17.06
poniedziałek
19:50
Boisko A
COLLEGIUM CIVITASSTEPSTONE2 Liga - półfinał B2Felińskiego 15
17.06
poniedziałek
19:50
Boisko B
ASB POLANDORSTED3 Liga - półfinał B2Felińskiego 15
17.06
poniedziałek
21:10
Boisko A
JONES LANG LASALLEPKP INTERCITY1 Liga - półfinał B2Felińskiego 15
17.06
poniedziałek
21:10
Boisko B
WARSFOLLENERGY TEAMEkstraligaFelińskiego 15
17.06
poniedziałek
20:30
Boisko B
BESTCANMOIIBEkstraligaWawelska 46
18.06
wtorek
21:00
Boisko A
PROCTER & GAMBLEPKO BP IEkstraligaFelińskiego 15
18.06
wtorek
21:00
Boisko B
BOŚ GREEN TEAMPWCEkstraligaFelińskiego 15
18.06
wtorek
21:10
Boisko C
MAMOBILEVWFS1 Liga - półfinał A2Wawelska 46
19.06
środa
18:30
Boisko B
PORRDEUTSCHE BANK2 Liga - półfinał B2Felińskiego 15
19.06
środa
19:50
Boisko A
GWW LEGAL & TAXDELOITTE2 Liga - półfinał A2Felińskiego 15
19.06
środa
19:50
Boisko B
PHILIPS ICBRE2 Liga - półfinał A2Felińskiego 15
19.06
środa
21:10
Boisko A
Ekstraliga - QFFelińskiego 15
19.06
środa
21:10
Boisko B
Ekstraliga - QFFelińskiego 15
20.06
czwartek
18:30
Boisko A
L'ORÉALPKO BP II3 Liga - półfinał A2Felińskiego 15
20.06
czwartek
19:50
Boisko A
PLL LOTSZPITAL BIELAŃSKI1 Liga - półfinał A2Felińskiego 15
20.06
czwartek
19:50
Boisko B
BNP PARIBASNOKS1 Liga - półfinał B2Felińskiego 15
20.06
czwartek
21:10
Boisko A
Ekstraliga - QFFelińskiego 15
20.06
czwartek
21:10
Boisko B
Ekstraliga - QFFelińskiego 15
24.06
poniedziałek
19:00
Boisko B
3 Liga - finałWawelska 46
24.06
poniedziałek
18:30
Boisko B
2 Liga - finałFelińskiego 15
24.06
poniedziałek
19:50
Boisko A
2 Liga - finałFelińskiego 15
24.06
poniedziałek
19:50
Boisko B
3 Liga - finałFelińskiego 15
24.06
poniedziałek
21:10
Boisko A
Ekstraliga - półfinałFelińskiego 15
24.06
poniedziałek
21:10
Boisko B
1 Liga - finałFelińskiego 15
24.06
poniedziałek
20:30
Boisko B
Ekstraliga - półfinałWawelska 46
25.06
wtorek
21:00
Boisko A
Ekstraliga - półfinałFelińskiego 15
25.06
wtorek
21:00
Boisko B
Ekstraliga - półfinałFelińskiego 15
25.06
wtorek
21:10
Boisko C
1 Liga - finałWawelska 46
26.06
środa
18:30
Boisko B
3 Liga - finałFelińskiego 15
26.06
środa
19:50
Boisko A
2 Liga - finałFelińskiego 15
26.06
środa
19:50
Boisko B
1 Liga - finałFelińskiego 15
26.06
środa
21:10
Boisko A
Ekstraliga - finałFelińskiego 15
26.06
środa
21:10
Boisko B
Ekstraliga - finałFelińskiego 15
27.06
czwartek
18:30
Boisko A
2 Liga - finałFelińskiego 15
27.06
czwartek
19:50
Boisko A
1 Liga - finałFelińskiego 15
27.06
czwartek
19:50
Boisko B
3 Liga - finałFelińskiego 15
27.06
czwartek
21:10
Boisko A
Ekstraliga - finałFelińskiego 15
27.06
czwartek
21:10
Boisko B
Ekstraliga - finałFelińskiego 15

TRENINGI - Sezon wiosna 2024

DATAGODZINADRUŻYNA ADRUŻYNA BLOKALIZACJA
poniedziałki
8.04-24.06.2024
(6.05. - pauza)
18:20-19:50
Boisko A
RAIFFEISEN BANKCOLLEGIUM CIVITASFelińskiego 15
poniedziałki
8.04-24.06.2024
(29.04-6.05 - pauza)
17:30-19:00
Boisko B
R. POWERNETCOMPANYWawelska 46
poniedziałki
8.04-24.06.2024
(29.04-6.05 - pauza)
20:20-21:50
Boisko B
PLL LOTGE EDCWawelska 46
poniedziałki
8.04-24.06.2024
(29.04-6.05 - pauza)
20:15-22:00
Boisko C
STEPSTONEASTRAZENECAWawelska 46
wtorki
9.04-25.06.2024
(30.04-7.05 - pauza)
20:00-21:15
Boisko C
VWFSCBREWawelska 46
wtorki
9.04-25.06.2024
(30.04-7.05 - pauza)
20:30-22:00
Boisko B
GE EDCGE EDCWawelska 46
środy
3.04-26.06.2024
(1.05-8.05 - pauza)
18:20-19:50
Boisko A
JONES LANG LASALLEPKP INTERCITYFelińskiego 15
czwartki
4.04-27.06.2024
(2.05-9.05 - pauza)
18:20-19:50
Boisko A
PGEELANCOFelińskiego 15